שיקום הפה

טיפולי שיקום הפה בחיפה

מרפאת השיניים הרב תחומית בחיפה ד"ר וולף, משלבת בין ההיבט הרפואי לאסתטי ומעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות כוללים לטיפולי שיקום הפה המיועדים במצבים של שיניים הרוסות או חסרות המהוות בעיות תפקודיות ואסתטיות הפוגעת גם בשיניים הבריאות.

שיקום הפה הינו תחום רחב ברפואת השיניים שמטרתו להחזיר לשיניים וללסתות את תפקודן התקין וכן, לשפר את האסתטיקה הדנטלית החל מטיפולים של שחזורים אסתטיים באמצעות סתימות, הלבשת כתרים אסתטיים לשיניים על תשתית השן המקורית או על מבנה מלאכותי המורכב על גבי שתל דנטלי, גשרים, ציפוי חרסינה לשיניים ועד לטיפולי שורש, אורתודונטיה, עקירות כירורגיות וטיפולי כירורגיית פה ולסתות, השתלות שיניים ועוד מגוון טיפולים דנטליים כוללים לשיקום הפה על מנת שתוכלו להחזיר את בריאות החניכיים והשיניים עם יכולת תפקודית מלאה של מערכת הפה והלסתות, במקביל לחיוך החושף שיניים עם מראה אסתטי.

טיפולי שיקום הפה במרפאת השיניים בחיפה בראשות ד"ר אמיר וולף M.D, D.M.D, FNPS, מומחה לכירורגית פה ולסתות, ניתנים בהתאמה אישית ובסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר ע"י צוות רב תחומי מקצועי ומיומן אשר טיפלו באלפי מטופלים שנזקקו לטיפולי שיקום הפה, גם במקרים דנטליים מורכבים.

עבודת הצוות הרפואי הרב תחומי הינה חלק בלתי נפרד להצלחת תוכנית הטיפול השיקומית מכוון ולעתים היא מצריכה התערבות של תחומי מומחיות ברפואת שיניים ע"י מומחים כמו מומחה לכירורגיה פה ולסתות או בכלל אנשי מקצוע כגון טכנאי שיניים ואנשי מעבדה.

לדוגמה, השיקומאי בהשתלת שיניים נעזר בכירורג פה ולסתות מומחה המבצע את הניתוח ופרוצדורת ההשתלה הדנטלית, מסתייע בטכנאי דנטלי שהוא בפועל בונה את כתר החרסינה והשיקומאי מבצע את הליך השחזור האסתטי באמצעות השן המלאכותית על גבי השתל הדנטלי אותו השתיל הכירורג כך שבעבודה נכונה ומדויקת של שילוב עבודת הצוות בסוף הליך השתלת השיניים מחזירים את היכולת התפקודית של מערכת הפה והלסתות באופן תקין במקביל למראה טבעי ואסתטי של השיניים.

צוות המרפאה הרב תחומי מורכב ממיטב המומחים, רופאים, סייעות, שינניות, אנשי מעבדה, מנהלה, מזכירות רפואית וקשרי מטופלים העומדים לרשותכם באדיבות ובמסירות עם ליווי צמוד ועוטף טרום הטיפולים, במהלך ולאחר הטיפולים על מנת שהטיפולים יעברו באופן מהיר וקל עם תוצאות איכותיות ומדויקות תוך שמירה על בטיחותכם ובריאותכם באופן הטוב ביותר ועל מנת שתוכלו לשפר את איכות חייכם, הביטחון העצמי ולהחזיר את היכולת התפקודית של מערכת הפה והלסתות, במקביל לחיוך אסתטי כובש כפי שחלמתם.

בואו לעבור טיפולי שיקום הפה במרפאת השיניים בחיפה  ד"ר וולף ותיהנו משיטות טיפול מרגיעות, בחזית הטכנולוגיה, מהירות ובטוחות תוך שימוש במערכות השתלים הדנטליים והחומרים האיכותיים מהמובילים בעולם.

החיוך שחלמת עליו קרוב מתמיד!

לפגישת ייעוץ ואבחון אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן