הרמת סינוס

הרמת סינוס בחיפה

הרמת סינוס זאת המומחיות של ד״ר אמיר וולף, מומחה לכירורגית פה ולסתות, מייסד ומנהל רפואי מקצועי של מרפאת השיניים החדשנית והרב תחומית בחיפה Dr. Wolff, רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פה ולסתות בבי"ח רמב"ם, בעל ניסיון רב שנים כרופא בכיר הניתח וטיפל באלפי מטופלים, גם במקרים דנטליים מורכבים. השאירו פרטים מטה או צרו קשר עוד היום לקבלת שירות וטיפול כירורגי במרפאת השיניים בחיפה.

הרמת סינוס במרפאת השיניים בחיפה ד"ר אמיר וולף, מומחה לכירורגיה פה ולסתות

מהי הרמת סינוס?

הרמת סינוס (maxillary sinus augmentation) – מעל הלסת העליונה בחלקה האחורי ממוקמים 2 חללי אויר הנקראים סינוסים מקסילרים. כאשר אנו מתבגרים במקביל לאובדן השיניים בלסת העליונה, מתרחשים 2 תהליכים מקבילים הכוללים: התרחבות של הסינוס לכיוון הלסתות וספיגת עצם הלסת. התוצאה הסופית היא, אובדן גובה עצם באזור האחורי של הלסת העליונה שאינו מאפשר התקנת שתלים.

נגן וידאו אודות ניתוח הרמת סינוס בחיפה | ד"ר אמיר וולף | ערוץ 13

במצב זה יש צורך בביצוע פרוצדורה שנקראת ״הרמת סינוס״. בניתוח זה אנו מרימים את רירית הסינוס המצפה את קירות הסינוס ומשתילים עצם בתווך הנוצר בסינוס. מטרת הניתוח הינה קבלת נפח עצם שיאפשר החדרת שתלים. במרבית המקרים ניתן לבצע את התקנת השתלים הדנטלים בזמן הרמת הסינוס וכך לחסוך זמן וגם פרוצדורה כירורגית נוספת.

הרמת סינוס בחיפה

סוגי הרמות סינוס

ישנם 2 סוגים של הרמות סינוס: הרמת סינוס פתוחה והרמת סינוס סגורה.

  • ״הרמת סינוס פתוחה״ – בה חושפים את ממברנת הסינוס על מנת לבצע השתלת עצם נרחבת בד״כ עבור מספר שתלים, או כאשר נפח העצם ההתחלתי קטן מאד.
  • ״הרמת סינוס סגורה״ – זוהי פעולה ממוקדת וזעירה יותר, בד״כ עבור חסר של שן אחת או שתיים.

במרפאתנו הניתוח הנ״ל מבוצע בשיטה חדשנית בעזרת מכשור מתקדם אשר שומר על הרקמות מפני נזקים וסיבוכים אשר עלולים להתרחש. בנוסף, שימוש בטכנולוגיה זו מאפשר מהלך ריפוי מהיר. אם ברצונך לשמוע עוד על הטכניקה והמכשור החדשני אנא צר קשר עם המרפאה ונשמח לסייע.

החיוך שחלמת עליו קרוב מתמיד!

לפגישת ייעוץ ואבחון אנא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן